Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa

FC Barcelona w swoim pierwszym meczu sezonu 2012/2013 Primera Division pokonała 5:1 Real Sociedad San Sebastian. Duma Katalonii wyszła na prowadzenie już w 4. minucie spotkania - piłkę z rzutu rożnego wrzucał Xavi, a Puyol głową skierował ją do siatki. Chwilę później goście zdołali wyrównać za sprawą trafienia Choriego Castro. Radość z korzystnego rezultatu nie trwała długo, bowiem w 16. minucie wicemistrzowie Hiszpanii prowadzili już 3:1 po dwóch golach Messiego. Jeszcze przed przerwą podwyższył Pedro.
Ostatniego gola dla zespołu Tito Villanovy strzelił powracający po długiej kontuzji David Villa. Hiszpan pojawił się na boisku na kwadrans przed końcem, a dziesięć minut później mógł cieszyć się z trafienia.

Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa Primera Division: FC Barcelona rozpoczęła sezon od wysokiego zwycięstwa