Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe

Piłkarze FC Barcelony roznieśli w pył Getafe wygrywając aż 6:1 w meczu 23. kolejki Primera Division. Duma Katalonii bardzo szybko pokazała przeciwnikowi, że nie ma zamiaru bawić się w dzisiejszym meczu tylko piłką, lecz zamierza zdobywać gole. Już w 6. minucie Iniesta znakomicie podał do Sancheza, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam. Nieco ponad kwadrans później na listę strzelców wpisał się po raz kolejny w tym sezonie Lionel Messi.
Na kolejne gole kibice na Camp Nou musieli czekać do drugiej połowy. Dalsze strzelanie rozpoczął David Vill, a następnie kolejno do siatki trafiali Cristiana Tello, Iniesta i Gerard Pique. Między czasie honorowego gola dla goście zdobył Alvaro. Wicemistrzowie Hiszpanii zatem po raz kolejny pokazali, że obecny sezon jest ich najlepszym w całej historii.

Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Getafe