Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje

FC Barcelona przegrała pierwszy mecz w tym sezonie Primiera Division. Pogromcą wicemistrzów Hiszpanii okazał się Real Sociedad San Sebastian, który wygrał 3:2 na własnym stadionie. Nic nie wskazywało na to, że będziemy w tym dniu świadkami sensacji. Już w 9. minucie Messi dał prowadzenie Dumie Katalonii. Kwadrans później później było już 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Pedro, wykańczając ładną akcję swoich kolegów.
Goście mieli jeszcze okazje do podwyższenia, ale ostatecznie to Real zdobył gola kontaktowego przed przerwą - Valdesa pokonał Gustavo Castro. Dziesięć minut po wznowieniu gry drugą żółtą kartę otrzymał Gerard Pique i od tego momentu obraz gry uległ nieco zmianie. Gracze Sociedad nabrali pewności siebie i dość szybko zdołali doprowadzić do wyrównania. Ostatnio cios pod koniec spotkania zadał Agirretxe, sprawiajac, że Barcelona musiała doznać goryczy porażki.

Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje Primera Division: FC Barcelona przegrała! Sociedad triumfuje