Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę

Piłkarze Tottenham Hotspur pokonali 2:0 Aston Villę w ostatnim meczu 12. kolejki Premiership. Obie bramki dla Kogutów w tym spotkaniu zdobył Emmanuel Adebayor. Gracze z White Hart Lane zaczęli z animuszem i już w 14. minucie mogli cieszyć się z prowadzenia, po strzale z przewrotki gracza z Togo. 27-letni zawodnik mający za sobą występy w takich klubach jak Arsenal Londyn, Manchester City czy ostatnio Real Madryt, jeszcze przed przerwą wpisał się ponownie na listę strzelców.
Harry Redknapp po trzech tygodniach przerwy spowodowanej zasłabnięciem i operacją serca, ponownie zasiadł na ławce trenerskiej Tottenhamu. Jego zespół jak na razie zajmuje trzecie miejsce w Premier League.

Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę Premiership: Tottenham Hotspur pewnie pokonali Aston Villę