Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers

Piłkarze Manchesteru United pokonali 2:0 w wyjazdowym spotkaniu drużynę Queens Park Rangers. Beniaminek stracił już bramkę w pierwszej minucie meczu, a na listę strzelców wpisał się Wayne Rooney, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z prawej strony Antonio Valencii. Podopieczni Alexa Fergusona dominowali w tym meczu od początku, nie chcąc przerwać passy bycia niepokonanym na wyjazdach od siedmiu miesięcy.
Drugą bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył Michael Carrick – zawodnik przebiegł z piłką dobre czterdzieści metrów i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers Premiership: Manchestety United wygrał z Queens Park Rangers