Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą

Piłkarze Manchester United pokonali 4:0 Aston Villę w meczu 34. kolejki Premier League. Na cztery kolejki przed końcem sezonu, mistrzowie Anglii zachowują pięć punktów przewagi nad Manchesterem City. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie, po tym jak arbiter podyktował rzut karny z kapelusza, a piłkę w bramce umieścił Rooney. Czerwone Diabły podwyższyły jeszcze przed przerwą - tym razem gola strzelił Welbeck, wykorzystując bierną postawę obrońców.
Kibice na Old Trafford na kolejną bramkę musieli czekać do 75 minuty - piękną koronkową akcję zakończył Rooney. Ostatniego gola w meczu strzelił Nani, popisując się nie lada spokojem oraz... widowiskowym saltem w tył.

Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą Premiership: Manchester United pewnie wygrał z Aston Villą