Logo

Premiership: Manchester City wygrał z Fulham

Piłkarze Manchester City bez większych problemów pokonali 3:0 Fulham Londyn w 24. kolejce Premier League. Już w 10. minucie wynik otworzył Aguero, który pewnie wykorzystał rzut karny. Po pół godzinie gry było już 2:0. Johnson mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę, a piłka trafiła w Bairda i wpadła do siatki. Wynik w drugiej połowie ustalił Dzeko. The Citizens po tej wygranej znów odskoczyli United na trzy punkty i mogą spokojnie czekać na ich wynik, w meczu z Chelsea.
- Zawodnicy byli fantastyczni i grali bardzo dobrze. To nie było łatwe, ponieważ Fulham to dobra drużyna. To bardzo dobry wynik po poprzedniej porażce. Musimy walczyć z najlepszymi drużynami i wygrywać. W sezonie jest kilka cięższych momentów, dla nas taki był styczeń. Mam nadzieję, że teraz będziemy kontynuować zwycięską passę - powiedział Roberto Mancini.

Premiership: Manchester City wygrał z Fulham Premiership: Manchester City wygrał z Fulham Premiership: Manchester City wygrał z Fulham Premiership: Manchester City wygrał z Fulham Premiership: Manchester City wygrał z Fulham Premiership: Manchester City wygrał z Fulham

2012-02-04 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Premiership: Manchester City wygrał z Fulham

Podobne artykuły i galerie