Sport   »   Piłka nożna   »   Premiership: Fulham skromnie pokonało Liverpool

Premiership: Fulham skromnie pokonało Liverpool

2011.12.06//  P. Rączka
Piłkarze Fulham Londyn dali mocny sygnał Wiśle Kraków ku temu, że nie powinni oni robić sobie żadnych nadziei na awans do kolejnej fazy Ligi Europejskiej. We wczorajszym spotkaniu gracze Martina Jola pokonali 1:0 Liverpool. Gospodarze prezentowali się bardzo dobrze na tle mocnego rywala. W pierwszej połowie mieli optyczną przewagę, choć The Reds również mogli pokusić się o strzelenie gola. W drugiej części inicjatywę przejęli goście, lecz na dłuższą metę nic z niej nie wynikło.
Ostatnie dwadzieścia minut Liverpool grał w dziesiątkę, bowiem Jay Spearing brutalne faulował Dembele, za co ujrzał czerwoną kartkę. Fulham zaczęło znów śmielej atakować i w końcu przyniosło to efekt. Na trzy minuty przed końcem Danny Murphy oddał strzał z dystansu, niefortunnie interweniował Reina, który wypuścił piłkę z rąk, a Dempsey tylko zrobił to co do niego należało.