Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale!

W pierwszym meczu 26. kolejki Premier League piłkarze Tottenhamu Hotspur pokonali 2:1 Newcastle United. Bohaterem spotkania został Gareth Bale, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Pomocnik Kogutów mógł zdobyć więcej goli, ale zabrakło mu skuteczności. Walijczyk popisał się już w 5. minucie fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego - piłka zaraz po tym jak przeleciała nad murem momentalnie opadła koło słupka.
Goście zdołali wyrównać w 24. minucie po uderzeniu Yoana Gouffrana - futbolówka wcześniej jeszcze odbiła się od Michaela Dawsona. W drugiej połowie Koguty dominowały, ale nie mogły przebić się przez obronę rywali. Dopiero na dwanaście minut przed końcem Bale przedarł się lewą stroną boiska, kończąc akcje celnym strzałem.

Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale! Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale! Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale! Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale! Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale! Premier League: Tottenham pokonał Newcastle. Świetny Bale!