Premier League: Manchester United z kolejną "wpadką" w lidze (wideo)

Piłkarze Manchesteru United po poniedziałkowym meczu 8. kolejki angielskiej Premier League nie mogą być w dobrym nastroju. „Czerwone Diabły” nie stanęły na wysokości zadania i tylko zremisowały z West Bromwich Albion 2:2.

Manchester United Robin van Persie

Faworyzowani goście na samym początku spotkania stracili gola, a straty odrobili po przerwie dzięki trafieniu Fellainiego. Skazywani na pożarcie gospodarze nie zamierzali składać broni i jeszcze raz wyszli na prowadzenie, a podopieczni Louisa van Gaala stan pojedynku wyrównali dopiero w 87. minucie po pewnym uderzeniu Daleya Blinda.
Liderem Premier League jest obecnie londyńska Chelsea. która w tym sezonie nie odnotowała jeszcze porażki. „The Blues” w ligowej tabeli o 5 punktów wyprzedzają Manchester City.