Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich

W ostatnim meczu tego sezonu w angielskiej Premier League piłkarze West Bromwich Albion zremisowali 5:5 z Manchesterem United. Czerwone Diabły chciały bardzo efektownie pożegnać Alexa Fergusona, dla którego był to ostatni mecz w karierze. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, a goście już po pół godzinie gry prowadzili na The Hawthorns 3:0. Bramki strzelali Shinji Kagawa, Jonas Olsson (samobójcze trafienie) oraz Alexandr Buettner. Przed przerwą Morrison zdołał zdobyć gola dla gospodarzy.
Po przerwie dzięki bramce Romelu Lukaku gracze West Brom złapali kontakt, ale gole Robina van Persiego i Javiera Hernandeza znów pozwolić odskoczyć na bezpieczną przewagę. Wydawało się, że nic nie zabierze mistrzom Anglii zwycięstwa w tym dniu, ale w samej końcówce gospodarze zdołali trafić trzy gole (Lukaku, Youssouf Mulumbu i znów Lukaku ) w pięć minut i zdobyć jeden punkty.

Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich Premier League: Manchester United wysoko zremisował z West Bromwich