Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea

W meczu 1. kolejki piłkarskiej Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali na wyjeździe 4:1 Swansea. Nowy szkoleniowiec Czerwonych Diabłów tym samym bardzo udanie rozpoczął swoją przygodę w nowym klubie. Podopieczni Davida Moyesa już po pierwszej połowie mogli mieć świadomość tego, że w tym dniu zdobędą komplet punktów. Wynik otworzył Danny Welbeck, a niedługo potem podwyższył Robin van Persie. Ci sami zawodnicy wpisali się na listę strzelców także w drugiej połowie.
Honorową bramkę zdobył w 82. minucie rezerwowy Wilfried Bony. Warto zauważyć, że w wyjściowym składzie zabrakło Wayne`a Rooneya, który pojawił się na placu gry dopiero po godzinie gry. Jest to kolejny sygnał dla reprezentanta Anglii, że nie jest już tak ważną postacią na Old Trafford jak kiedyś.

Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea