Premier League: Manchester United wygrał z Sunderlandem

2012.12.16//  P. Rączka
Manchester United nie pozwolił sobie na stratę punktów i w meczu przeciwko Sunderlandowi odniósł pewne zwycięstwo 3:1. Gospodarze od pierwszych minut zaczęli mocno atakować bramkę rywali i po kwadransie udało im się umieścić piłkę w siatce. Pierwszego gola w meczu zdobył Robin van Persie, który wykorzystał błąd obrońców i bez najmniejszych problemów umieścił piłkę w siatce.
Chwilę później było już 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Tom Cleverley, który wykończył ładną dwójkową akcję z Michaelem Carrickiem. W drugiej połowie wynik podwyższył Rooney, a asystował mu holenderski napastnik. Na ostatnie dwadzieścia minut na boisku pojawił się Nemanja Vidić, po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Zaraz po jego wejściu wynik ustalił Fraizer Campbell, zdobywając honorowego gola dla swojej drużyny.