Premier League: Manchester United wygrał z Southampton. Boruc w formie

2013.01.31//  P. Rączka
W meczu 24. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali 2:1 Southampton FC. Spotkanie rozpoczęło się sensacyjnie, bowiem już w drugiej minucie Jay Rodriguez wykorzystał błąd Carricka, który zbyt krótko zagrywał do Davida de Gei. Czerwone Diabły w tym sezonie w większości meczów musiały odrabiać straty, zatem stracony gol nie robił na nich większego wrażenia.
Odpowiedź gospodarzy przyszła bardzo szybko, gdyż już pięć minut później wyrównał Wayne Rooney, wykorzystując sytuacje sam na sam z Arturem Borucem. Przed upływem pół godziny gry gracze Manchesteru wyszli na prowadzenie, a do bramki znów trafił reprezentant Anglii. Bohaterem spotkania został mimo wszystko bramkarz reprezentacji Polski. Były gracz Fiorentiny zachwycał swoimi interwencjami, a po meczu zbierał najlepsze noty.