Logo

Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham

Piłkarze Manchesteru United pokonali na wyjeździe Fulham Londyn w jednym z ciekawszych meczów 25. kolejki Premier League. Choć w spotkaniu tym padła tylko jedna bramka, to emocji nie brakowało od pierwszych minut. Obie drużyny postawiły na atak i co chwilę obaj bramkarze musieli wykazywać się swoimi umiejętnościami.W pierwszej połowie nastąpiła awaria oświetlenia, przez co nastąpiła również krótka przerwa na naprawę.
Po zmianie stron tempo gry nie spadło, choć im było bliżej końca, tym trudniej było o stworzenie klarownej sytuacji. Górę wzięły zatem indywidualne umiejętności piłkarzy, a dokładnie Wayne`a Rooneya, który w 79. minucie zdobył jedyną bramkę w meczu. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale Czerwone Diabły dzielnie się broniły, m.in. Robin van Persie w doliczonym czasie gry wybił piłkę z lini bramkowej.

Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham

2013-02-03 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Premier League: Manchester United skromnie wygrał z Fulham

Podobne artykuły i galerie