Premier League: Manchester United przegrał z Chelsea Londyn

2013.05.05//  P. Rączka
W hitowym spotkaniu 36. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru United przegrali na własnym stadionie 0:1 z Chelsea Londyn. Bramkę rozstrzygającą o losach spotkaniach zdobył na trzy minuty przed końcem Juan Mata, choć niektóre źródła podają, że samobójcze trafienie zanotował Phil Jones. Dzięki tej wygranej gracze The Blues utrzymali się na trzeciej pozycji w tabeli, ale ciągle muszą walczyć o to, aby pozostać na miejscu premiowanym grą w Lidze Mistrzów.
W bramce Czerwonych Diabłów pojawił się Anders Lindegaard, co mogło być pewnym zaskoczeniem, ale dziennikarze szybko odgadli tę zagadkę. Aby dostać mistrzowski medal trzeba mieć rozegranych dziesięć meczów w sezonie i Duńczyk teraz powinien wystąpić w każdym kolejnym spotkaniu. Porażka ta przerwała znakomitą passę United, którzy byli niepokonani na Old Trafford o 66 meczów.