Logo

Premier League: Manchester United pokonał Sunderland

Manchester United zaczyna pomału odbijać się od dna. W meczu 7. kolejki Premier League mistrzowie Anglii pokonali na wyjeździe 2:1 Sunderland i obecnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Czerwone Diabły nie najlepiej rozpoczęły to spotkanie, bowiem w już w 5. minucie Nemanji Vidiciowi popełnił błąd, co wykorzystał Craig Gardner. Goście zdołali jednak odrobić straty, a wszystko dzięki 18-letniemu Januzajowi. Młody gracz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, wpisując się w serca fanów.
– Adnan jest cudownym piłkarzem, dużo o nim myślimy. Starałem się mu dać szansę od pierwszej minuty już od kilku tygodni, ale z różnych powodów to nie wypalił. Mieliśmy problemy i nie wydawało się właściwe, aby rzucać tak młodego chłopaka na tak głęboką wodę. Chciałem mu jednak dać szansę już kilka tygodni temu. Adnan jest naprawdę dobrym piłkarzem. Stać go na wiele i może grać na różnych pozycjach. To prawdziwy talent - chwalił Moyes swojego podopiecznego.

Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland

2013-10-06 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Premier League: Manchester United pokonał Sunderland

Podobne artykuły i galerie