Premier League: Manchester United pokonał Sunderland

W meczu 31. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali 1:0 na wyjeździe Sunderland, odnosząc siódme zwycięstwo z rzędu i robiąc kolejny krok do mistrzowskiego tytułu. Alex Ferguson ze względu na to, że za dwa dni Czerwone Diabły zagrają z Chelsea w Pucharze Anglii, dał odpocząć kilku zawodnikom. Goście objęli prowadzenie w 27. minucie po strzale Robina van Persiego - piłka nie leciała w światło bramki, dopiero jak trafiła w Titusa Bramble'a zmieniła kierunek i znalazła się w siatce.
Sam mecz nie mógł zachwycać piłkarsko. Gospodarze w ogóle nie mieli pomysłu na pokonanie Manchesteru, z kolei ci spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku. Czarne Koty pierwszy celny strzał oddały w ostatniej minucie, co najlepiej obrazuje jakie było to spotkanie.

Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland Premier League: Manchester United pokonał Sunderland