Premier League: Manchester United pokonał Liverpool

W meczu 22. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali 2:1 Liverpool. Obie drużyny choć dzieli znacząca liczba punktów, to jednak rywalizacja ta uważana jest od lat za jedną z najciekawszych w sezonie. Czerwone Diabły od pierwszych minut zdominowały rywala na boisku i szybko pokazały, że pierwsze miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19. minucie, a podanie Evry wykorzystał Robin Van Persie.
W pierwszej połowie przyjezdni oddali zaledwie jeden celny strzał. Po zmianie stron holenderski napastnik odwdzięczył się koldze za wcześniejsza asyste i to on tym razem dograł idealnie na głowę Evry, a ten pięknie złożył się do strzału głową w powietrzu, kierując piłkę do bramki. Goście szybko odpowiedzieli na to trafienie, a na listę strzelców wpisał się Daniel Sturridge, wykorzystując błąd bramkarza. Liverpool złapał wiatr w żagle i choć miał okazje, to jednak wynik się nie zmienił.

Premier League: Manchester United pokonał Liverpool Premier League: Manchester United pokonał Liverpool Premier League: Manchester United pokonał Liverpool Premier League: Manchester United pokonał Liverpool Premier League: Manchester United pokonał Liverpool Premier League: Manchester United pokonał Liverpool