Premier League: Manchester United pokonał Arsenal

W hitowym meczu 10. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali 2:1 Arsenal Londyn. Wynik spotkania został otwarty już w 3. minucie - piłkę w bramce umieścił Robin van Persie, po błędzie Thomasa Vermaelena. Były napastnik Kanonierów, który spędził w tym klubie osiem lat, nie okazywał radości z trafienia. Prowadzenie Czerwonych Diabłów po pierwszej połowie mogło być bardziej okazałe, ale raz znakomicie interweniował Vito Mannone, a pod koniec pierwszej połowy Rooney nie trafił z rzutu karnego.
Goście w ogóle nie istnieli w pierwszej połowie - nie oddali nawet celnego strzału. Dopiero w drugiej części śmielej zaatakowali, ale nie na tyle aby wyrównać. Niedługo potem podopieczni Alexa Fergusona zdobyli drugą bramkę i ustawili sobie całe spotkanie - na listę strzelców wpisał się Patrice Evra. Arsenal zdołał strzelić honorowego gola w doliczonym czasie gry, a do siatki trafił Santi Cazorla.

Premier League: Manchester United pokonał Arsenal Premier League: Manchester United pokonał Arsenal Premier League: Manchester United pokonał Arsenal Premier League: Manchester United pokonał Arsenal Premier League: Manchester United pokonał Arsenal Premier League: Manchester United pokonał Arsenal