Premier League: Manchester City pokonał West Ham

Piłkarze Manchesteru City pokonali 2:1 West Ham United w meczu otwarcia 35. kolejki Premier League. Gospodarze od samego początku narzucili swoje tempo gry, które z każdą minutą coraz bardziej podkręcali. Po kilku nieudanych próbach w końcu piłkę do siatki zdolał skierować Aguero, wykorzystując podanie Nasriego. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy The Citizens mogli podwyższyć prowadzenie, ale byli na bakier ze skutecznością.
Po zmianie stron podopieczni Roberto Manciniego nie grali już z takim polotem, a mecz stał się bardziej wyrównany. Mimo to City ciągle byli groźni co pokazał Yaya Toure, popisując się celnym uderzeniem zza połowy. Honorowe trafienie dla gości zaliczył w doliczonym czasie gry Andy Carroll.

Premier League: Manchester City pokonał West Ham Premier League: Manchester City pokonał West Ham Premier League: Manchester City pokonał West Ham Premier League: Manchester City pokonał West Ham Premier League: Manchester City pokonał West Ham Premier League: Manchester City pokonał West Ham