Premier League: Manchester City pokonał Southampton

Piłkarze Manchesteru City wygrali 3:2 z Southampton w meczu 1. kolejki Premier League. Obrońcy mistrzowskiego tytułu pierwszą bramkę zdobil w 39. minucie, a na listę strzelców wpisał się Carlos Tevez. Kolejne minuty spotkania nie układały się po myśli The Citizens. Po zmianie stron i golach Rickie Lamberta i Stevena Davisa goście wyszli niespodziewanie na prowadzenie.
Wyrównującą bramkę zdobył dopiero w 72. minucie Edin Dzeko. Gospodarze zdołali wywalczyć zwycięstwo na dziesięć minut przed końcem, a bohaterem został Samir Nasri, który ustalił wynik spotkania.

Premier League: Manchester City pokonał Southampton Premier League: Manchester City pokonał Southampton Premier League: Manchester City pokonał Southampton Premier League: Manchester City pokonał Southampton Premier League: Manchester City pokonał Southampton Premier League: Manchester City pokonał Southampton