Premier League: Manchester City pokonał Newcastle

Manchester City pokonał 3:1 Newcastle United w wyjazdowym meczu 17. kolejki Premier League. Spotkanie od pierwszych minut stało na bardzo wysokim poziomie, a sytuacje przenosiły z jednego pola karnego na drugie. Sporo pracy mieli bramkarze, którzy bronili na bardzo wysokim poziomie. Gole jednak padały, a pierwszy już w 10. minucie, po tym jak cudowną akcję wykończył strzałem do pustej bramki Sergio Aguero.
Zanim jednak piłkarze zeszli na przerwę wynik podwyższył Javi Garcia, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Po zmianie stron gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową, a uczynił to nie kto inny jak Demba Ba. Sroki starały się doprowadzić do wyrównania, ale na nieco ponad dziesięć minut przed końcem wynik ustalił Yaya Toure.

Premier League: Manchester City pokonał Newcastle Premier League: Manchester City pokonał Newcastle Premier League: Manchester City pokonał Newcastle Premier League: Manchester City pokonał Newcastle Premier League: Manchester City pokonał Newcastle Premier League: Manchester City pokonał Newcastle