Premier League: Manchester City pokonał Hull

W meczu 3. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru City wygrali 2:0 z Hull City. Wicemistrzowie Anglii długo męczyli się z tym, aby pokonać dobrze funkcjonującą w tym dniu defensywę rywala. Kilka dobrych okazji zmarnował m.in. Edin Dzeko, którego w drugiej połowie zastąpił Alvaro Negredo. To właśnie były gracz Sevilli otworzył wynik spotkania w 65. minucie, wykorzystując podanie Pablo Zabalety. Po utracie gola goście musieli zagrać odważniej, bowiem nie było już czego bronić.
Wydawało się, że gracze The Citizens odniosą skromne jednobramkowe zwycięstwo, ale w doliczonym czasie gry po raz kolejny w tym sezonie strzałem z rzutu wolnego popisał się Yaya Toure.

Premier League: Manchester City pokonał Hull Premier League: Manchester City pokonał Hull Premier League: Manchester City pokonał Hull Premier League: Manchester City pokonał Hull Premier League: Manchester City pokonał Hull Premier League: Manchester City pokonał Hull