Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich

W zaległym meczu angielskiej Premier League piłkarze Manchesteru City pokonali 1:0 West Bromwich Albion i niemal zapewnili sobie zdobycie tytułu wicemistrza Anglii. The Citizens wyszli na to spotkanie chcąc zmazać plamę za ostatni remis ze Swansea City. Gospodarze jedyną bramkę w meczu zdobyli w 35. minucie, a jej autorem był Edin Dzeko. Podopieczni Roberto Manciniego cały czas kontrolowali wydarzenia na boisku, ale nie forsowali tempa.
Po zmianie stron rywale starali się ich od razu zaskoczyć, ale linia defensywna City dobrze radziła sobie z rozbijaniem ataków. Zgodnie z przewidywaniami to faworyci dyktowali niemal cały czas tempo gry, ale nie potrafili postawić kropki nad "i", przez co do końca spotkania musieli pilnować wyniku. Gracze West Brom postawili w ostatnich minutach niemal wszystko na jedną kartę, ale dobrze w bramce spisywał się Hart.

Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich Premier League: Mancheste City wygrał z West Bromwich