Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United

W hitowym spotkaniu 3. kolejki Premier League piłkarze Liverpoolu pokonali 1:0 Manchester United. David Moyes po raz dwunasty w karierze pojawił się na Anfield, ale jeszcze nigdy nie udało mu się zdobyć tu kompletu punktów. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze i zdołali to udokumentować już w czwartej minucie. Piłkę po rzucie rożnym w kierunku bramki posłał Agger, ale ta zanim wpadła do siatki odbiła się od głowy Sturridge'a kompletnie dezorientując defensorów.
Czerwone Diabły starały się szybko odpowiedzieć, ale bezskutecznie. Mecz z każdą minutą się zaostrzał, a sędzia musiał często sięgać po żółte kartki. Wynik nie uległ już zmianie, ale emocji nie brakowało do ostatniej minuty.

Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United Premier League: Liverpool wygrał z Manchesterem United