Premier League: Liverpool FC znów na kolanach! Trudna sytuacja "The Reds" (wideo)

Trwa fatalna seria Liverpoolu FC w rozgrywkach Premier League. „The Reds” doznali w lidze trzeciej porażki z rzędu, a szóstej w sezonie i po 12. kolejkach plasują się w dolnej połowie tabeli. Podopieczni Rodgersa po przegranych meczach z Newcastle i Chelsea nie zdołałi w niedzielę się przełamać i sensacyjnie ulegli 3:1 skazywanemu na pożarcie Crystal Palace.

Steven Gerrard Liverpool FC

Goście prowadzenie objęli już w 2. minucie, gdy po dośrodkowaniu Adama Lallana gola zdobył Rickie Lambert. Od tego czasu do bramki trafiali już jednak tylko gospodarze.

Martin Skrtel

Przypomnijmy, że w hicie tej serii spotkań Manchester United ograł w sobotę na wyjeździe 2:1 Arsenal Londyn.