Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton

W zaległym spotkaniu 17. kolejki Premier League piłkarze Chelsea Londyn zremisowali 2:2 z Southampton. Obie drużyny spotkały się po raz drugi w ostatnim czasie, a na początku stycznia The Blues bez większych problemów odnieśli zwycięstwo 5:1. Również i tym razem wszystko wskazywało na to, że o wygraną nie będzie trudno. Gospodarze po golu Demby Ba i Edena Hazarda prowadzili w pierwszej połowie 2:0.
W drugiej odsłonie podopieczni Beniteza nie grali już tak dobrze, a przyjezdni wykorzystali to w 58. minucie - na listę strzelców wpisał się Lambert. Goście poszli za ciosem i na kwadrans przed końcem Puncheon doprowadził do wyrównania. Chelsea szukała swojej szansy na zwycięstwo, ale rywale dobrze się bronili.

Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton Premier League: Chelsea zremisowała z Southampton