Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem

Piłkarze Chelsea Londyn nie zdobyli kompletu punktów już w trzecim ligowym meczu z rzędu i po dobrym początku sezonu spadli na trzecie miejsce w tabeli. Tym razem triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów zremisowali na własnym stadionie 1:1 z Liverpoolem w 11. kolejce Premier League. Najważniejszym wydarzaniem tego spotkania był powrót na boisko zawieszonego do niedawna Johna Terrego.
Środkowy obrońca The Blues znakomicie wszedł w mecz i już w 20. minucie dał swojej drużynie prowadzenie. Niestety nieco ponad kwadrans później doznał groźnie wyglądającej kontuzji i musiał opuścić plac gry. Po zmianie stron lepiej optycznie wyglądali goście, którzy w 73. minucie po trafieniu Suareza doprowadzili do remisu. Chelsea choć rzuciła wszystko co miała najlepsze na ławce rezerwowych do boju, zamiast zwycięstwa była jeszcze o krok od porażki.

Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem Premier League: Chelsea zremisowała z Liverpoolem