Premier League: Chelsea wygrała z Hull

W pierwszym meczu 21. kolejki Premier League piłkarze Chelsea Londyn pokonali na wyjeździe 2:0 Hull City i przynajmniej do niedzieli będą zajmować pozycję lidera w tabeli. Wynik spotkania otworzył w 56. Minucie Eden Hazard, który ładnie zamarkował strzał, a następnie pięknym, mierzonym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Na trzy minuty przed końcem wynik ustalił Fernando Torres. Dla The Blues była to czwarta wygrana z rzędu.
- Eden Hazard to lider tego zespołu i na pewno go nie sprzedamy. Poczynił postępy we wszystkim. Jest dobrym profesjonalistą, zmienił swoje podejście do treningów, a kiedyś miał z tym problem. Każdy menedżer chciałby w zespole takiego piłkarza – podkreślił Jose Mourinho.

Premier League: Chelsea wygrała z Hull Premier League: Chelsea wygrała z Hull Premier League: Chelsea wygrała z Hull Premier League: Chelsea wygrała z Hull Premier League: Chelsea wygrała z Hull Premier League: Chelsea wygrała z Hull