Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City

Piłkarze Chelsea Londyn bez większych problemów pokonali 4:1 Norwich City w meczu 7. kolejki Premier League. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej dla gospodarzy, gdyż już w 11. minucie Petr Cech musiał wyjmować piłkę z siatki. Triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów odpowiedzieli bardzo szybko, gdyż dziesięć minut później po golach Fernando Torresa i Frank Lampard prowadzili 2:1.
The Blue podrażnieni stratą bramki nie zwalniali tempa nawet po uzyskaniu prowadzenia. Po pół godzinie gdy rezultat podwyższył Eden Hazard. Ostatnie słowo należało do Branislava Ivanovicia, który na kwadrans przed końcem ustalił wynik meczu. Gol ten był zwieńczeniem dobrego spotkania w wykonaniu obrońcy Chelsea.

Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City Premier League: Chelsea Londyn pokonała Norwich City