Premier League: Chelsea Londyn bezlitosna dla Łukasza Fabiańskiego! (wideo)

Piłkarze Chelsea Londyn zgodnie z przewidywaniami nie dali najmniejszych szans drużynie Swansea. „The Blues” w meczu 22. kolejki Premier League rozbili na wyjeździe swoich rywali aż 5:0 i pozostali na pozycji lidera angielskich rozgrywek.

Chelsea Londyn Oscar

Podopieczni Jose Mourinho prowadzenie objęli już w 1. minucie, gdy piłkę do siatki „wpakował” Oscar. Brazylijczyk na listę strzelców ponownie wpisał się jeszcze przed przerwą, a oprócz niego dwa gole dla klubu ze Stamford Bridge zdobył Diego Costa. Sukces faworyzowanych gości w drugiej połowie po podaniu od Branisława Ivanovicia przypieczętował Niemiec Andre Schueerle.
Sobotnie popołudnie nie było więc udane dla Łukasza Fabiańskiego. Polski bramkarz dał się pokonać aż pięciokrotnie, z kolei stojący między słupkami Petr Cech nie miał zbyt dużo pracy i do końca spotkania zachował czyste konto.