Premier League: Arsenal zremisował z West Bromwich

2013.10.07//  P. Rączka
W meczu 7. kolejki Premier League piłkarze Arsenalu Londyn zremisowali 1:1 na wyjeździe z West Bromwich Albion, ale mimo to pozostali liderem w tabeli. Podopieczni Arsena Wengera wcześniej zanotowali passę pięciu zwycięskich spotkań, dzięki czemu bardzo szybko poprawiali swoją pozycję. Gospodarze po tym jak pokonali Manchester United, sprawili kolejną niespodziankę swoim fanów zatrzymując tym razem Kanonierów. Wojtka Szczęsnego tuż przed przerwą pokonał Claudio Yacob, a wyrównał w drugiej połowie Wilshere.
W trakcie rywalizacji Aaron Ramsey po starciu z jednym z rywali musiał przedwcześnie opuścić boisko, ale po meczu trener uspokoił fanów, bowiem uraz nie jest groźny. - Jest z nim wszystko w porządku. Dostał solidnego kopniak i miał zablokowany mięsień, dlatego miał problemy z bieganiem i musiałem go zdjąć z boiska - powiedział Arsene Wenger.