Premier League: Arsenal zremisował z Manchesterem United

2013.04.28//  P. Rączka
W hitowym meczu 35. kolejki Premier League drużyna Arsenalu Londyn zremisowała 1:1 z Manchesterem United. Gospodarze przed spotkaniem utworzyli szpaler, witający nowych mistrzów. W składzie Czerwonych Diabłów od pierwszych minut na murawie pojawił się Robin van Persie, który jeszcze w tamtym sezonie reprezentował barwy Kanonierów. Holender był autorem bramki wyrównującej, pokonując Wojtka Szczęsnego z rzutu karnego. Wszystko wskazuje na to, że król strzelców poprzedniego sezonu i w tym roku będzie mógł się cieszyć z tego indywidualnego wyróżnienia.
Pierwsi bramkę zdobyli podopieczni Arsena Wengera, a uczynili to już w drugiej minucie, a na listę strzelców wpisał się Theo Walcott, który wyszedł sam na sam z bramkarzem - jak pokazały powtórki, był na spalonym.