Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą

W meczu 27. kolejki Premier League piłkarze Arsenalu Londyn pokonali 2:1 Aston Villę i są coraz bliżej miejsca dającego awans do Ligi Mistrzów. Kanonierzy od samego początku postawili na ofensywę, co okazało się strzałem w dziesiątkę, bowiem już w 6. minucie wyszli na prowadzenie po golu Santi Cazorly. Podopieczni Wengera zwolnili nieco tempo po zdobytej bramce, przez co spotkanie stało się bardziej wyrównane.
W 68. minucie walczący o utrzymanie goście zdołali doprowadzić do remisu, a na listę strzelców wpisał się Andreas Weimann, który  zaskoczył Wojtka Szczęsnego uderzeniem z 30 metrów. Gracze z Londynu znów musieli rzucić się do ataku i ku ich uciesze udało się ponownie objąć prowadzenie, a zwycięskiego gola na pięć minut przed końcem zdobył Cazorla.

Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą Premier League: Arsenal wygrał z Aston Villą