Polychronis Vezyridis - bramkarz OFI Krety zaatakowany przez kibica PAS Gianniny

Kilka incydentów z udziałem kibiców gospodarzy w meczu PAS Giannina – OFI Kreta spowodowało przerwanie spotkania na kilkadziesiąt minut. Pojedynek obserwowało ponad 7 tysięcy fanów, a atmosfera od samego początku była napięta.
Pierwszy raz sędzia przerwał spotkanie w 19. minucie, gdy grupa kibiców wbiegła na murawę. Tę sytuację udało się szybko opanować. Inaczej sprawa wyglądała w doliczonym czasie gry. Jeden z kiboli Gianniany wtargnął na boisko i zaatakował bramkarza rywali, Polychronisa Vezyridisa. W wyniku tej napaści golkiper nie wyszedł na drugą połowę spotkania - odwieziono go do szpitala.

Kibole Kibole

W drugiej części, która rozpoczęła się z prawie godzinnym opóźnieniem, nie wystąpił także Frantz Bertin – został ukarany czerwoną kartką za zbyt ostre potraktowanie krewkiego fana, gdy ten darował już bramkarzowi gości. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gianniny 1:0.