Piłka nożna - przepiękny gol Ivicy Vrdoljaka z rzutu wolnego

Legia Warszawa przebywa obecnie na zgrupowaniu w Hiszpanii. Ekipa popularnych „Wojskowych” pokonała w swoim pierwszym sparingu zespół Lokomotiwu Moskwa w wymiarze 2 – 1. „Legioniści” nie mieli łatwego życia w tym spotkaniu, gdyż do przerwy przegrywali 0 – 1. W drugiej połowie rywalizacji do bramki rywali trafili Ivica Vrdoljak i Takesure Chinyama.
Na szczególną uwagę zasługuje uderzenie Chorwata z rzutu wolnego, którym popisał się w 73. minucie rywalizacji. Dwudziestoośmiolatek perfekcyjnie przymierzył z osiemnastu metrów i trafił w okienko bramki rywala. Zagranie zostało wykonane znakomicie i tym samym golkiper nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję w tej sytuacji.

Ivica Vrdoljak Ivica Vrdoljak Ivica Vrdoljak Ivica Vrdoljak Ivica Vrdoljak Ivica Vrdoljak