Piłka nożna - fantastyczne trafienie Rudnevs'a

Piłkarze Lecha Poznań przebywają obecnie na zgrupowaniu w hiszpańskiej Esteponie. Ekipa „Kolejorza” rozegrała ostatnio sparing z zespołem Lokomotiwu Płowdiw, w którym zwyciężyła w wymiarze 4 – 0. Mecz został rozstrzygnięty już po blisko pół godzinie gry.
Pierwszą bramkę dla „Lechitów” zdobył Bartosz Bosacki, który trafił do siatki z rzutu karnego w 6. minucie rywalizacji. Dzieła dopełnił Artjoms Rudnevs pokonując golkipera rywali odpowiednio w 12. i 24. minucie spotkania. W 88. minucie zmagań do własnej siatki trafił Martin Kavdanski. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj pierwszy gol Rudnevs’a. Łotysz przyjął futbolówkę po podaniu Semir’a Stilicia, a następnie finezyjnym uderzeniem piętą skierował ją do bramki.

Artjoms Rudnevs Artjoms Rudnevs Artjoms Rudnevs Artjoms Rudnevs Artjoms Rudnevs Artjoms Rudnevs