Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Niemcy przegrali z Francją

Piłka nożna: Niemcy przegrali z Francją

2012.03.01//  P. Rączka
Reprezentacja Niemiec w mocno okrojonym składzie przegrała 1:2 z Francją w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Bremie. Trójkolorowi wyszli na prowadzenie już w 21. minucie, a nieobecnego w tym dniu Karima Benzmę znakomicie zastąpił Olivier Giroud, który wbiegł w pole karne na pełnej szybkości, dostał dobre podanie i bez trudu umieścił piłkę w siatce. Gospodarze stworzyli sobie wiele okazji do wyrówniania, lecz żadnej nie potrafili wykorzystać.
Po zmianie stron Francja znów ukąsiła i zrobiła to niemal w identyczny sposób, tyle tylko, że tym razem gola zdobył Florent Malouda. W ostatniej minucie spotkania honorową bramkę strzelił Cacau.