Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela

W towarzyskim meczu rozegranym w Lipsku, przygotowująca się do mistrzostw Europy piłkarska reprezentacja Niemiec wygrała 2:0 z Izraelem. Nasz zachodni sąsiad pomimo zwycięstwa nie zachwycił stylem gry, przez co kibice mogą obawiać się o postawę piłkarzy w trakcie Euro 2012. W wyjściowej jedenastce podopiecznych Joachima Loewa było aż siedmiu zawodników Bayernu Monachium, a jak wiadomo oni akurat mieli najdłuższy sezon i są najbardziej przemęczeni.
Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 40. minucie Mario Gomez, natomiast wynik ustalił pod koniec spotkania rezerwowy Andre Schuerrle. W wyjściowym składzie Izraela od pierwszych minut na murawie pojawił się pomocnik Wisły Kraków Maor Melikson.

Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela Piłka nożna: Niemcy lepsi od Izraela