Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię

Reprezentacja Meksyku pokonała 2:0 Serbię w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Santiago de Queretaro. Bohaterem meczu został Javier Hernandez, który strzelił wszystkie bramki. Napastnik Manchesteru United wpisał się już w drugiej minucie, wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony boiska. Pod koniec "Groszek" ponownie trafił do bramki, tym razem z rzutu karnego, tym samym ustalając wynik spotkania. Goście kończyli spotkanie w dziesiątkę, bowiem w 85. minucie czerwoną kartką został ukarany Aleksander Kolarov.

Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię Piłka nożna: Meksyk pokonał Serbię