Piłka nożna - Manchester United pokonał Aston Villę po pięknym meczu

2011.02.02//  D. Pęgiel
Manchester United pewnie pokonał Aston Villę 3:1 we wtorkowym spotkaniu 25. kolejki Premier League. Kibice zgromadzenie na Old Trafford byli świadkami pięknego widowiska, którego ozdobami były bramki i asysty zawodników obu ekip.
W pierwszej minucie trafienie zaliczył Wayne Rooney, który wykorzystał długie podanie bramkarza Edwina van der Sara. Tuż przed przerwą strzelec pierwszej bramki podwyższył na 2:0 po doskonałym zagraniu Naniego. Aston Villa zdobyła bramkę kontaktową w 59. minucie za sprawą Darrena Benta. Cztery minuty później wynik spotkania ustalił Nemanja Vidić.
Wayne Rooney
Wayne Rooney Wayne Rooney

W innych pojedynkach wczorajszej kolejki Premier League West Bromwich Albion zremisował z Wigan Athletic 2:2, Chelsea wygrała z Sunderlandem 4:2, a Arsenal pokonał Everton 2:1.