Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją

Reprezentacja Holandii pokonała 2:0 Słowację w towarzyskim meczu, który odbył się Rotterdamie. Gospodarze podobnie jak Polacy kilka dni wcześniej, nie mieli problemów z pokonaniem rywala, który myślami jest już na urlopach. Już w ósmej minucie wynik otworzył Kornel Salata, wykorzystują dobre dośrodkowanie Ibrahima Affelaya. Goście mieli znakomitą okazje pod koniec pierwszej połowy, ale w sytuacji sam na sam pomylił się Marek Bakos.
Zaraz na początku drugiej połowy kontuzji doznał Wesley Sneijder – nie wiadomo jeszcze jak groźną i na ile go wykluczy. Zastąpił go Rafael van der Vaart który najpierw trafił w poprzeczkę, a później ustalił wynik spotkania.

Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją Piłka nożna: Holandia wygrała ze Słowacją