Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią

Reprezentacja Francji pokonała 3:2 Islandię w towarzyskim meczu międzypaństwowym, który został rozegrany w Valenciennes. Po pierwszej połowie zanosiło się na wielką sensacje - Trójkolorowi po golach Birkira Bjarnasona i Kolbeinn Sigthorsson przegrywali 0:2. Po zmianie stron gospodarze dalej męczyli się z rywalem, choć dość szybko bramkę kontaktową zdobył Mathieu Debuchy.
Wyrównanać udało się dopiero w 86. minucie po cudownym lobie Francka Ribery. Chwilę później Adil Rami zapewnił zwycięstwo swojej reprezentacji. Przy obu golach asystował Olivier Giroud. Francja na Euro 2012 zmierzy się w grupie D z Anglią, Szwecją i Ukrainą.

Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią Piłka nożna: Francja wygrała z Islandią