Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami

W towarzyskim meczu piłkarskim reprezentacja Brazylii zremisowała 2:2 z Włochami. Spotkanie od pierwszych minut było niezwykle emocjonujące i w ogóle nie można było odnieść wrażenia, że nie jest to mecz o punkty. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym zwycięstwem Canarinhos. Pierwszą bramkę wypracował Neymar, a po błędzie Bonucciego piłke w siatce umieścił Fred. Jeszcze przed przerwą, gdy przeważający w tej części goście chcieli wyrównać, kontrę wykończył Oscar.
Azzurri po zmianie stron od razu zabrali się do pracy i po dziesięciu minutach i golu Daniele de Rossiego, zdołali złapać kontakt z rywalem. Chwilę później był już remis, a cudowną bramką z dystansu popisał się Mario Balotelli. Do końca spotkania było jeszcze sporo minut, ale żadnej z ekip nie udało się już zdobyć gola.

Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Włochami