Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Rosją

Piłka nożna: Brazylia zremisowała z Rosją

2013.03.26//  P. Rączka
W towarzyskim meczu piłkarskim rozgrywanym na Stamford Bridge w Londynie reprezentacja Brazylii zremisowała 1:1 z Rosją. Dla gospodarzy zbliżających się mistrzostw świata był to już trzeci remis z rzędu. W pierwszej połowie lepiej prezentowała się Sborna, która stworzyła więcej groźnych sytuacji i przejawiała więcej ochoty do gry. Bramek w tej odsłonie jednak nie było, choć w końcówce dobre okazje zmarnowali Canarinhos.
Na pierwszą bramkę wszyscy musieli czekać aż do 73. minuty. Podopieczni Fabio Capello zamknęli rywali we własnym polu karnym i choć ekipie z Ameryki Południowej udało się wybronić dwa strzały, to przy trzecim uderzeniu Fajzulina piłka wpadła już do siatki. Brazylijczycy zdołali doprowadzić do wyrównania po ładnej akcji Hulka i bramce Freda.