Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię

Reprezentacja olimpijska Brazylii pokonała 2:0 Wielką Brytanię w towarzyskim meczu rozgrywanym w Middlesbrough - był to dla obu drużyn sprawdzianem przed letnimi igrzyskami. Bohaterem spotkania okazał się Neymar, który w 12.minucie dograł piłkę na głowę Sandro, po czym  ten umieścił ją w bramce, a nieco ponad dwadzieścia minut później sam skierował futbolówkę do siatki, pewni egzekwując rzut karny.
Wielka Brytania nie brała udziału w piłkarskich zmaganiach od 1971 roku, lecz jako gospodarz olimpiady, musiała wystawić swoją reprezentację. Igrzyska rozpoczynają się w najbliższy piątek, ale turniej piłkarski ruszy już w czwartek.

Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię Piłka nożna: Brazylia pokonała Wielką Brytanię