Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu

W meczu rozgrywanym w Libreville, piłkarze reprezentacji Brazylii pokonali 2:0 Gabon. Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie. W 12. minucie po sprytnie rozegranym rzucie rożnym i biernej postawie obrońców, do bramki gospodarzy trafił Sandro. Tuż po upływie pół godziny gry rezultat ustalił Hernanes, który po błędzie bramkarza strzałem głową skierował piłkę do siatki. W składzie Canarinhos zabrakło kilku podstawowych piłkarzy.
Skład Brazylii: Diego Alves - Fabio (46-Alex Sandro), David Luiz, Luisao - Adriano, Sandro (58-Lucas Leiva), Elias (86-Thiago Silva), Hernanes - Bruno Cesar (72-Willian), Jonas (77-Dudu), Hulk (70-Kleber).

Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu Piłka nożna: Brazylia pokonała Gabon w towarzyskim spotkaniu