Piłka nożna: Bramka Wasilewskiego w meczu Anderlecht Bruksela-Zulte Waregem

Marcin Wasilewski zdobył bramkę dla Anderlechtu Bruksela w spotkaniu 18. kolejki ligi belgijskiej z Zulte Waregem. Polak wrócił na boisko po groźnej kontuzji, a jego drużyna wygrała 2:1.
Był to pierwszy poważny sprawdzian polskiego obrońcy od 30 sierpnia 2009 roku, kiedy to Axel Witsel ze Standardu Liege złamał mu kość piszczelową i strzałkową.

Piłka nożna: Bramka Wasilewskiego w meczu Anderlecht Bruksela-Zulte Waregem Piłka nożna: Bramka Wasilewskiego w meczu Anderlecht Bruksela-Zulte Waregem

Wczoraj brukselski zespół zagrał przeciwko 11. w tabeli Zulte Waregem. Polak pojawił się na boisku w podstawowym składzie i zagrał całe spotkanie. W 44. minucie otworzył wynik meczu. Po kwadransie drugiej połowy do remisu doprowadził Mareval. Dopiero tuż przed końcem zwycięstwo gościom zapewnił Lukaku.