Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią

W towarzyskim spotkaniu rozgrywanym na Bangabandhu National Stadium w Bangladeszu, Argentyna pokonała Nigerię 3:1. W pierwszej połowie dwukrotnie Superorłów pokonywali piłkarze Realu Madryt. Najpierw w 24. minucie gola zdobył Gonzalo Higuain, a dwie minuty później Angel Di Maria. Co ciekawe w obu sytuacjach asystował gwiazdor... FC Barcelony Lionel Messi.
Na początku drugiej połowy bramkę kontaktową zdobył Chinedu Ogbuke Obasi. W 64. minucie gola samobójczego strzelił Uwa Elderson Echiejile, podwyższając tym samym prowadzenie Albicelestes.

Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią Piłka nożna: Argentyna wygrała z Nigerią